آزمون آزمایشی

ثبت نام آزمون آزمایشی

《بعلت شرایط کرونا؛ آزمونهای آزمایشی تا اطلاع ثانوی برگزار نمیگردد》

آزمون  آیلتس و تافل به نوعی طراحی شده که قادر است میزان معلومات داوطلبان در سطوح مختلف از زبان انگلیسی را سنجیده و با توجه به استاندارد آن آزمونها طبقه‌بندی کند. شرکت‌کنندگان در این آزمون به طیف متنوعی از سوالات بسیار ساده تا بسیار مشکل پاسخ می‌دهند و در پایان با توجه به نمره‌ای که از هر‌یک از چهار‌بخش مختلف دریافت‌کرده‌اند سطحی مابین نا‌آشنای کامل به زبان انگلیسی تا سطح آشنای کامل به زبان انگلیسی طبقه‌بندی می‌شوند.

با توجه به آنچه از نتایج آزمونها و گفته های زبان آموزان بر می آید، اخذ این مدرک چنان هم سهل الوصول نیست!  شرکت در کلاسهای مختلف ، مطالعه منابع درسی متفاوت از جمله راهکاری متداول برای موفقیت در آزمون هستند .بدون شک آموزش همواره نیازمند ارزیابی و بررسی روند پیشرفت است. خصوصاً در مواردی چون آزمون آیلتس و تافل آشنایی با انواع سؤالات، مدیریت زمان در آزمون و روش های پاسخگویی به سوالات موضوعاتی به مراتب حائز اهمیت هستند.

مفتخریم با برگزاری آزمون های هماهنگ، استاندارد و جامع هفتگی و ارائه برنامه ریزی مطالعه ، پشتیبانی آموزش و جلسات رفع اشکال، شما را در هر چه راحت تر پیمودن این مسیر راهنمایی می نماییم.

بدون‌ شك‌ می‌توان‌ مهمترین‌ علت‌ عدم‌ موفقیت‌ داوطلبان‌ ایرانی‌ در آزمون‌  TOEFL و IELTS را عدم‌آشنایی‌ داوطلبان‌ با شرایط‌ واقعی‌ برگزاری‌ آزمون‌ بین‌المللی‌ TOEFL و IELTS دانست. ‌ مرکز آموزش تخصصی دکتر سماوات دریك‌ برنامه‌ منسجم‌ طی‌ چند مرحله‌ برگزاری‌ آزمونهای‌ استاندارد بین‌المللی‌  TOEFL Mock Exam و IELTS Mock Exam این‌ نقیصه‌ مهم‌ را كاملاً برطرف‌ نموده‌ است‌. موارد ارزیابی‌ در آزمون‌ هر هفته‌ مشخص‌گردیده‌ و داوطلب‌ طبق‌ این‌ برنامه‌ هدفمند، برنامه‌ مطالعه‌خود را تدوین‌ می‌نماید. تفكیك‌ مطالب‌ محتوایی‌ آزمونهای‌ TOEFL و IELTS به صورت مرحله ای‌، نقاط‌ضعف ‌و قوت‌داوطلب را  طی‌ آزمونها مشخص‌ كرده‌ و زبان آموز  زیرنظر اساتید مركز به‌ راحتی ‌نسبت‌به‌ تعدیل‌ وضعیت‌ خود در مهارتهای‌ مورد ضعف‌ اقدام‌ می‌نماید. لازم‌ به‌ ذكر است‌ هر مرحله‌از مجموعه‌آزمونهای‌ آزمایشی، جامع‌ بوده‌ كه‌ در واقع‌ یك‌ شبیه‌ سازی‌ كاملاً استاندارد شده‌ آزمون‌ اصلی‌ TOEFLو IELTS می‌باشد.

نتایج آزمونها
نتیجه کلی آزمون ٢٤ ساعت پس از برگزاری آزمون Speaking تلفنی یا توسط ایمیل اعلام می گردد.
جدول زمانی مصاحبه آزمونهای آزمایشی

زمان آزمون Speaking معمولأ پس از آزمون کتبی است.

چنانچه زمان آزمون مصاحبه تغییر کند با زبان آموز راجع به زمان برگزاری هماهنگی خواهد شد.

آزمونهای آزمایشی هر جمعه برگزار شده و امکان رزرو آزمون تا 24 ساعت قبل نیز وجود دارد.

اگر برای آزمون آیلتس آماده می‌شوید حتما با آزمون آزمایشی آیلتس یا همان IELTS Mock Exam آشنایی دارید. این آزمون آزمونی شبیه سازی شده با آزمون آیلتس در شرایط مشابه با سوالات استاندارد مشابه با آزمون اصلی است که آمادگی شما را برای شرکت در آزمون اصلی محک می‌زند. شما می‌توانید با رزرو وقت برای شرکت در آزمون ماک آیلتس شرایط واقعی آزمون آیلتس را تجربه کنید و خود را برای آزمون اصلی آماده سازید.

مدت زمان این آزمون مانند آزمون آیلتس دو ساعت و ۴۵ دقیقه بوده و در پایان می‌توانید کارنامه آزمون را از بخش آموزش دریافت نمایید. برای رزرو آزمون ماک آیلتس با شماره 08337224775 تماس بگیرید یا فرم رزرو آزمون را تکمیل نمایید.

آزمونهای آزمایشی ماک آیلتس مرکز آیلتس دکتر سماوات با همان کیفیتی که از ما انتظار دارید برگزار خواهد شد! تمام سعی مرکز آیلتس دکتر سماوات بر این هدف استوار است تا شرایط آزمون آزمایشی آیلتس خود را کاملاً به شرایط آزمونهای اصلی نزدیک کند تا داوطلبان درک صحیح و واقع گرایانه ای از آزمون اصلی IELTS داشته باشند.

مرکز آموزش تخصصی آیلتس دکتر سماوات
کلاس آیلتس در کرمانشاه,
مرکز آیلتس کرمانشاه,
لیست آموزشگاه های زبان کرمانشاه,
آموزشگاه زبان کرمانشاه,
خانه زبان کرمانشاه,
بهترین آموزشگاه زبان در کرمانشاه,
آموزشگاه های زبان انگلیسی در کرمانشاه,
آموزشگاه زبان کرمانشاه,