دوره های تخصصی

دوره های کوتاه مدت (فشرده و فوق فشرده)

چنانچه مایل به یادگیری مکالمه زبان انگلیسی در دوره ای 45 روزه تا ۱۲ ماهه هستید یا فرصت کمی برای یادگیری مکالمه دارید می توانید یکی از طرح های کوتاه مدت مرکز را که کاملأ بر اساس نیاز شما  تنظیم و ارائه می گردد برگزینید.

این دوره ها معمولأ خصوصی بوده اما برای افراد دارای توانایی های یکسان می تواند گروهی ارائه گردد. ویژگی خاص این دوره ها قابلیت انعطاف آنهاست. برای افرادی که نیاز به گرامر قوی تر و قدرت ترجمه بالاتر دارند، کلاسی بر اساس تقاضای آنها و منطبق بر اهداف درخواستی ارائه می گردد.
افرادی که نیاز به مکالمه قوی تر دارند در کلاسی شرکت خواهند کرد که توانایی مکالمه آنها در مدت کوتاهی رشد صعودی داشته باشد.

دوره های ترمیک

یکی از محبوب ترین دوره های مرکز، دوره های ترمیک است و به افرادی پیشنهاد می شود که وقت بیشتری برای یادگیری داشته و دارای محدودیت زمانی نیستند.
مدرس به علت در اختیار داشتن زمان نامحدود کلیه کتابها، نکات و مهارتها را پوشش می دهد و فرصت بسیار زیادی برای رفع اشکال زبان آموز در اختیار دارد.
از طرفی زبان آموز نیز با طمأنینه و قدم به قدم با کلاس پیش رفته و دارای زمان کافی برای افزایش دایره لغات و بهبود وضعیت مهارتهای چهارگانه خود است.
بازدهی در این نوع دوره ها بسیار بالاست و تجربه ثابت کرده است ماندگاری آموخته ها بسیار طولانی تر از سایر دوره هاست.

دوره TOEFL
نتیجه آزمون تافل در بیشتر دانشگاههای آمریکا مورد قبول واقع می شود و هر روزه بر تعداد دانشگاههای آمریکایی که  این مدرک جزء لیست نیازهای پذیرشی آنهاست افزوده می شود.
مرکز آموزش زبانهای خارجی سماوات برای متقاضیان شرکت در آزمون تافل دوره ای ویژه که حدود چهار تا شش ماه به طول می انجامد در نظر گرفته است.
هر متقاضی برای شرکت در این دوره نیازمند شرکت در آزمون تعیین سطح می باشد. سپس در جلسه ای توجیهی شرکت خواهد نمود تا نقاط ضعف و قوت وی شناسایی شده و بر اساس آنها دوره برنامه ریزی و برگزار گردد.
امکان برگزاری این دوره به دو صورت خصوصی و گروهی(عمومی) وجود دارد اما افرادی که در دوره گروهی شرکت می کنند می بایست دارای سطح دانش زبان انگلیسی یکسان باشند.

دوره IELTS

ابتدا برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره آزمون IELTS به بخش تعاریف مراجعه نمایید.
نتیجه آزمون آیلتس در بیشتر دانشگاههای دنیا مورد قبول واقع می شود خصوصآ کشورهای اروپایی و استرالیا مدرک آیلتس را جزء نیازهای پذیرشی خود قرار داده اند.
مرکز آموزش تخصصی آیلتس دکتر سماوات همانند متقاضیان آزمون تافل برای متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس نیز دوره ای ویژه 45 روز تا 12 ماهه در نظر گرفته است.
هر متقاضی برای شرکت در این دوره نیازمند شرکت در آزمون تعیین سطح می باشد. سپس در جلسه ای توجیهی شرکت خواهد نمود تا نقاط ضعف و قوت وی شناسایی شده و بر اساس آنها دوره برنامه ریزی و برگزار گردد.
امکان برگزاری این دوره به دو صورت خصوصی و گروهی(عمومی) وجود دارد اما افرادی که در دوره گروهی شرکت می کنند می بایست دارای سطح دانش زبان انگلیسی یکسان باشند.

دوره ی GRE

نمره آزمون GRE یکی از موارد مهم مورد نیاز در دریافت پذیرش از دانشگاههای آمریکاست. متقاضیان شرکت در این آزمون فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد هستند که برای پذیرش دوره دکترا و دریافت Fund به دانشگاههای آمریکا و کانادا درخواست می فرستند.
این آزمون توانایی فرد را در تحلیل موضوعات علمی و درک محتوای علمی مقالات می سنجد که به دو صورت General و Subject برگزار می شود. آزمون معمولأ بصورت PBT است و گاهی نوع General آن بصورت iBT برگزار می شود. شرکت در این آزمون نیازمند دانش زبان انگلیسی قوی است و همچنین مهارت بالایی در درک مطلب می طلبد.
مرکز آموزش تخصصی آیلتس دکتر سماوات تنها برگزار کننده این دوره در استان کرمانشاه و استانهای همجوار است.

دوره های مکالمه و مکاتبات تجاری

این دوره برای تجار یا مدیران دفاتر شرکتهای بین المللی یا هر فردی که برای انجام تجارت خود نیاز به زبان انگلیسی دارد ایجاد شده است. در این دوره مکالمه های پایه برای ارتباطات بین المللی به زبان انگلیسی و نیز نحوه نگارش ایمیل و نامه های رسمی برای مقاصد تجاری تدریس می شود.
این دوره های خصوصی برگزار می گردند اما در صورت یکسان بودن سطح زبان انگلیسی افراد متقاضی امکان تدریس گروهی نیز وجود دارد.
طول این دوره با توجه به سطح زبان انگلیسی متقاضی از یک ماه تا یک سال متغیر است.

کلاسهای بحث آزاد

چنانچه دانش زبان خارجی شما در حد مکالمۀ متوسط به بالا است و تمایل ندارید زبان خارجی مورد نظر خود را فراموش نمایید و به حفظ و بهبود دانش زبان خارجی خود اهمیت می دهید شرکت در کلاسهای بحث آزاد به شما کمک خواهد کرد تا علاوه بر تثبیت آموخته های خود، سطح دانش خود را هر جلسه افزایش دهید.
در این کلاسها که معمولأ دو تا سه جلسه در هفته تشکیل می شوند موضوعات روز بررسی گردیده و سوالات متنوعی نیز مطرح و زبان آموز را در موقعیت خاص پاسخگویی قرار می دهند، درست مانند موقعیت مکالمه با یک فرد خارجی که هر سوالی می تواند مطرح شود.

دوره های خصوصی یا گروهی

مرکز آموزش تخصصی آیلتس دکتر سماوات با توجه به نیاز شما دوره های متنوع خصوصی یا گروهی برگزار می نماید. انعطاف بسیار زیادی در رفع نیازهای زبان خارجی شما در این مرکز وجود دارد.

₪ برگزاری کلاس برای افراد کارمند، جمعه ها و حتی روزهای تعطیل

₪ برگزاری دوره های خصوصی برای متقاضیانی که دارای محدودیت زمانی هستند.

₪ برگزاری دوره گروهی برای افراد خانواده ای که قصد مهاجرت دارند.

₪ برگزاری دوره خصوصی آمادگی کنکور کارشناسی ارشد حتی برای افرادی که پایه زبان انگلیسی ضعیفی دارند.

₪ و…

دوره های متقاضیان اعزام به خارج (مکالمه فوق فشرده)

طول این دوره از یک تا شش ماه متغیر بوده و مخصوص افرادی است که به علت مهاجرت یا تحصیل در کشور خارجی نیاز به دانش پایه مکالمه زبان انگلیسی دارند.
در این دوره ابتدا آزمون تعیین سطح برای تشخیص نیازهای زبانی و نقاط ضعف و قوت شخص برگزار شده و پس از هماهنگی با زبان آموز و تعیین اوقات آزاد متقاضی، کلاس تشکیل می گردد.
در این دوره سعی می شود بر مکالمه و مهارت Listening زبان آموز تاکید شده و مدرس در تقویت این دو مهارت کوشش خواهد نمود. اما چنانچه خود متقاضی درخواست بهبود یک مهارت خاص (برای مثال مهارت Writing) را داشته باشد، مدرس موظف است بر اساس درخواست زبان آموز طرح درس خود را تنظیم نماید.

دوره های  English for Special Puposes – ESP (انگلیسی جهت مقاصد خاص)
(دوره های مکالمه کاربردی مشاغل مختلف)

دوره ESP چیست؟
هرگز به این نکته توجه کرده اید که می توانید زبان انگلیسی را بر اساس تخصص خود بیاموزید؟
به طور مثال بک مهندس شیمی مایل است همزمان با یادگیری زبان انگلیسی، توانایی خود را در درک و تحلیل رشته شیمی در زبان انگلیسی افزایش دهد!
برای اولین بار در استان کرمانشاه این مهم  توسط مرکز آموزش تخصصی آیلتس دکتر سماوات میسر گردیده است.
این دوره با توجه به سطح زبان متقاضی تا نهایتأ یک سال و نیم به طول خواهد انجامید و در نهایت فرد قادر به ترجمه و درک مطلب رشته تخصصی خود به زبان انگلیسی و همزمان صحبت به زبان انگلیسی خواهد بود.

دوره ESP شامل»»»

  • آموزش پرسنل شرکتهای بازرگانی
  • آموزش پرسنل آژانس های مسافرتی
  • آموزش پرسنل هتل ها
    •آموزش پرسنل واحدهای منشی
    • مکالمه جهت دانشجوبان و فارغ التحصیلان رشته های مختلف

نیز می شود.

آموزش افراد ذکر شده در بالا نیاز به دانش تخصصی پایه نداشته و هر فردی (بطور مثال، پذیرشگر آژانسهای مسافرتی) نیز می تواند در این دوره شرکت کرده و مکالمه زبان انگلیسی خود را همزمان با افزایش اطلاعات خود در رابطه با محل خدمت خود به “زبان انگلیسی” تقویت نماید.

برای شرکت در این دوره به شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

08337224775